دکتر احسان جنیدی

بورد تخصصي جراحي جنرال 

پلاستيك – زيبايي

 مشاوره تخصصی جراحی های زیبایی و درمان چاقی

ارائه بهترین خدمات فوق تخصصی با جراحی

۱۵دقیقه مشاوره تلفنی رایگان

جراحی های زیبائی پستان

جراحی های زیبائی پستان عبارتند از ماموپلاستی (کوچک کردن پستان)، لیفت پستان و رفع افتادگی پستان که سایز مناسبی دارد؛ پروتز پستان (جهت افزایش سایز پستان)

ماموپلاستی در افرادی که سایز پستان بزرگتر از نرمال دارند که بعضاً منجر به آرتروز گردن و درد در دست و گردن می شود، انجام می شود. و روش انجام جراحی برحسب تجربه جراح و سایز پستان و میزان افتادگی انتخاب می شود که عمدتاً یک برش دور هاله و یک برش T معکوس زیر هاله داده می شود.

  • لیفت پستان: در این روش میزان کمتری از بافت پستان برداشته می شود و بیشتر پوست برداشته می شد. و افرادی که سایز مناسب دارند و بیشتر افتادگی و شلی پستان دارند انجام می شود.
  • پروتوز پستان: پروتز جهت افرادی که سایز کوچک دارند و تمایل به افزایش سایز دارند، استفاده می شود. عمدتاً به دو روش برش دور هاله و یک روش برش در ناحیه چین زیر پستان انجام می شود. جنس پروتز سیلیکون هست. پروتز های امروزی مقاومت بالایی داشته و میزان پارگی بسیار کم می باشد. دوره نقاهت یک تا دو روز می باشد. فقط یک یا چند هفته بعد از جراحی انجام فعالیت سنگین، ورزش پرهیز نمایند و تا مدتی از سوتین مخصوص استفاده نمایند، پروتز سینه ارتباطی به سرطان پستان و یا شیردهی نداشته و نیاز به تعویض به صرت رتین پس از چند سال ندارند.

پست های محبوب